Haide Antson

Haide Antson

Haide Antson on arengupartneri ja -treenerina toetanud organisatsioonide, meeskondade ja juhtide arengut üle 20 aasta. Tal on pikaaegne kogemus tippjuhtide arengutreenerina, äriteemade fassilitaatorina ja organisatsioonide kultuuri arengu suunajana. Ta on ise olnud konsultatsioonifirma tegevjuht ja ärisuunajuht.

Haide peab end praktikuks, kes eelistab vajaduspõhist lähenemist. Ta tugineb aastatega kogunenud tööriistakorvile, millesse kuuluvad psühholoogi haridus, suhtlemistreeneri õpe, regulaarsed coachingu täiendõpped ja mitmed pikaaegsed teraapiaväljaõpped (süsteemne pereteraapia, lahenduskeskne lühiteraapia, protsessitöö, psühhodraama grupijuht jms). Viimastel aastatel on põhiteemad olnud seotud vaimse tervisega – stressijuhtimise, emotsionaalse vastupidavuse arendamise ja läbipõlemise ennetamisega.

Lisaks on Haide teadveloleku treener, maailmas enim uuritud ja teaduslikult tõestatud stressileevendusprogrammi MBSR sertifitseeritud juhendaja ja ise pikaaegne meditatsioonipraktik.

,,Pean oluliseks, et Eestis oleks rohkem õnnelikke ja terveid organisatsioone, kus inimesed saavad teha tähendusrikast tööd, tunda end väärtustatuna ning arendada ja kasutada maksimaalselt oma potentsiaali.”

Koolituspäeva käigus omandatakse praktilised igapäevaellu rakendatavad võtted oma emotsionaalse intelligentsuse arendamiseks, emotsioonide reguleerimiseks ning raskete tunnetega toimetulekuks. Inimene, kelle oma tass on täis ja kes on iseendaga heas tasakaalus, jaksab märgata, kuulata ja toetada teisi.

Koolituspäev keskendub küsimusele, kuidas teisi aidates hoolitseda ka iseenda eest. Osalejad õpivad efektiivseid igapäevaellu rakendatavaid võtteid stressi ja tasakaalu juhtimiseks ning muretsemise ja ärevuse ohjamiseks. Koolituse läbinud suudavad paremini toime tulla pingeliste tööpäevadega ning tunda end rahulolevamatena.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?