Eneli Eljand

Eneli Eljand

Avalah äriarendusjuht ja Odoo ERP-süsteemi ärianalüütik

Eneli on ettevõtja ja Avatud Lahendused OÜ äriarendusjuht. Viimased kuus aastat on ta keskendunud Odoo ERP-lahenduse juurutamisele, kuid tema kogemuste hulgast leiab ka mitmeid teiste valdkondade ettevõtteid – näiteks on ta vedanud väljakutseid pakkuvat põgenemistubade ettevõtet, aga ka e-poodi.

Avalah, mida Eneli täna juhib, spetsialiseerub Odoo ERP-lahenduse juurutamisele just tootmisettevõtetele. Odooni jõudis Eneli läbi enda tööprotsesside efektiivistamise vajaduse. Erinevate platvormide ja lahenduste ühendamine ei olnud ühel hetkel enam jätkusuutlik ning Odoo kõnetas oma võimalusega hallata kõiki ettevõtte protsesse ühest keskkonnast. Tänaseks on Eneli selle tarkvara tippspetsialist ja aja jooksul kogutud teadmiste põhjal jagab ta nüüd nõu teistele ettevõtetele.

Eneli sõnul vajavad ettevõtted tihti kedagi väljastpoolt, kes küsiks palju miks-küsimusi ja leiaks seeläbi võimalusi protsesside parendamiseks. Alati on tootmistes protsesse, mis peavad toimima nii, nagu nad on alati toiminud, kuid võib-olla on tänaste protsesside hulgas peidus ka võimalusi protsesside efektiivistamiseks? Uue tarkvara juurutamine on ettevõtte jaoks suur muutus. Väga oluline on valida endale õige tarkvara, aga veel olulisem on leida sobiv partner, kes ettevõttele sobib, sest see koostöö kestab aastaid.

Terrassisaal. Case study: 2 ebaõnnestumist ERP-i juurutamisel

ENELI ELJAND – AVALAHi ÄRIARENDUSJUHT JA ODOO ERP-SÜSTEEMI ANALÜÜTIK

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?