Christian Majgaard

Christian Majgaard

Konsultant, investor, endine Lego tippjuht

Christian Majgaard töötas 25 aastat LEGO's, lõpetades oma karjääri globaalse tippjuhina, kes vastutas brändingu, turunduse ja äriinnovatsiooni eest. Tema ja tema meeskonnad olid edukate innovatsioonide eestvedajad, nagu esimesed LEGOLAND® pargid Suurbritannias, USA-s ja Saksamaal, LEGO esimene robotiseeria "Mindstorms®", varased brändilitsentsid Hollywoodi filmitegelastega nagu Harry Potter ning suured tarkvarabrändid. 

Nüüd oma kolmandat karjääri tegevana jagab Christian Majgaard oma juhtimiskogemusi läbi esinemiste, töötubade ja nõukogu töö, tema populaarseimad teemad on äriinnovatsioon, strateegia, bränding ja turundus.

Ta on inspireerinud ettevõtteid nagu Nestlé, Motorola, Swiss Re, Disneyland, Deloitte, Heineken, Abbvie, Merck, Johnson & Johnson, DSV, samuti valitsusorganisatsioone. Christian Majgaard on olnud külalislektor ärikoolides üle kogu maailma ja korporatiivsetes juhtide arenguprogrammides.

10:10 - 11:00

Kuidas hoida ajaloolist brändi värskena - Lego jt brändide näitel

Mänguasjad lähevad kiiresti moest ära - igal põlvkonnal on uued lelud. Kes mäletab enam transformereid, jo-josid või spinnereid? Lego on suutnud oma 90aastase ajaloo jooksul võluda mitmeid põlvkondi lapsi üle maailma ja edukalt siseneda digiajastusse - seda kõike tänu tugevale brändile ja pidevale innovatsioonile.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?