Chris Simmance

Chris Simmance

Juhtimise ja meeskonnatöö strateeg, The OMG Center asutaja ja tegevjuht

Chris Simmance on peamiselt Londonis ja Manchesteris tegutsev hinnatud digilahenduste taustaga juhtimise ja meeskonnatöö strateeg, The OMG Center asutaja ja tegevjuht. Ta on aidanud sadadel ettevõtetel läbi mõelda ja koostada juhtimise ja personalitöö strateegiaid, mis aitasid läbi tehnoloogia kasutamise kiiremini tulemusteni jõuda. Chris usub, et iga ettevõte saab oma tegevust optimeerida, tõhusalt tulemusi jälgida ning kasvada ilma, et sellega kaasneks stress ja ebakindlus. Tema lähenemisviis on aidanud viia ettevõtted kasvuni oluliselt kiiremini, samal ajal vähendades protsessi riske, liikudes läbi turvalisema ja prognoositavama tee edu saavutamiseni.

Simmance on pidev kohtunik mainekate digitaalse turunduse auhindade jagamisel. Tema arvamust peetakse oluliseks Euroopa Liidu, Ühendkuningriigi ja e-kaubanduse auhindade välja kuulutamisel. Chris kirjutab erinevatesse digitaalturunduse väljaannetesse ning on esineja digivaldkonna konverentsidel, keskendudes juhtimise ja ärikasvu teemadele.

16:20 - 17:00

Kuidas juhtida meeskonda digimaailmas?

CHRIS SIMMANCE - JUHTIMISE JA MEESKONNATÖÖ STRATEEG, THE OMG CENTRE ASUTAJA JA TEGEVJUHT | Hinnatud briti koolitaja Chris Simmance teab, mis väljakutsed täna juhtide ees on. Tema esinemise eesmärgiks on anda juhtidele kätte tööriistad kriisides navigeerimiseks, tehnoloogia tõhusaks võimendamiseks ja julgete otsuste langetamiseks hübriidses töökeskkonnas.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?