Annika Arras

Annika Arras

Miltton New Nordicsi tegevjuht

Miltton New Nordicsi kaasasutaja, tegevjuht ja partner Annika Arras on tuntud oma mitmekülgse kogemuse ja silmapaistva panuse poolest poliitilise ja strateegilise kommunikatsiooni valdkonnas. Tänu oma laialdasele kogemusele poliitilises kommunikatsioonis, sealhulgas üle kümnendi Reformierakonna kampaaniajuhina, on Annika saanud üheks kogenenumaks poliitilise kommunikatsiooni eksperdiks Euroopas. Ta konsulteerib mitmeid tuntud ettevõtteid finants-, tehnoloogia- ja logistikasektorites ning jagab oma teadmisi ja kogemusi ka naispoliitikute koolitamisel läbi European Women's Academy of Political Leadership'i.12:35 - 13:25

Vestlusring Eesti parima juhi nominentidega

OLAVI LEPP - SWEDBANKI JUHATUSE ESIMEES JA JUHT | IVO SUURSOO - OIXIO GROUP JUHATUSE ESIMEES | ANNIKA ARRAS - MILTTON NEW NORDICSI TEGEVJUHT | VEIKO VESKIMÄE - EESTI PARIM JUHT 2023, VERSTONI JUHATUSE ESIMEES | RIVO SARAPIK - EESTI TÖÖANDJATE KESKLIIDU KOMMUNIKATSIOONIJUHT Juba üheteistkümnendat korda valitakse Pärnu Juhtimiskonverentsil Eesti parimat juhti. Enne kui žürii otsuse teatavaks teeb, viivad eelmise aasta parim juht Veiko Veskimäe ja Eesti Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonijuht Rivo Sarapik kolme nominendiga läbi vestlusringi, et vahetult enne võitja selgumist nende juhtimispõhimõtetest lähemalt kuulda. Mis on viinud nad TOP 3 Eesti parimate juhtide sekka?

13:25 - 13:40

“Eesti parim juht 2024” auhinnatseremoonia

OLAVI LEPP - SWEDBANKI JUHATUSE ESIMEES JA JUHT | IVO SUURSOO - OIXIO GROUP JUHATUSE ESIMEES | ANNIKA ARRAS - MILTTON NEW NORDICSI TEGEVJUHT | Selgub Eesti kõige parem tippjuht, kes lisaks enda juhitavale organisatsioonile panustab ühiskonda laiemalt, on hea renomeega ja eeskujuks paljudele. Parimate juhtide avatusest, maailmavaatest, väärtustest, ambitsioonikusest ja tegutsemisest sõltub iga töötaja, meeskonna, organisatsiooni ja ühiskonna laiem käekäik. Žürii valib parima juhi, lähtudes neljast pidepunktist: Juhitava ettevõtte/organisatsiooni pikaajalised head tulemused. Juhi eetilisus ja vastutustundlikkus. Juhi panus Eestis lisaks enda vastutada olevale organisatsioonile. Kollektiivi tagasiside juhile.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?